Uçak Bileti

Active Turizm IATA üyesi olma sıfatıyla Türk Hava Yolları ve tüm diğer dünya havayollarının biletlerini birinci elden kesme yetkisine sahiptir. Düşük fiyatlı havayolları ile anlaşmamız bulunmaktadır.


Özellikle SABRE uluslararası rezervasyon ağına ON-LINE bağlanmamız sonucunda en düşük uçak bilet fiyatının hesaplanması, birden fazla parkuru içeren taleplerde en uygun bağlantıların saptanması ve bekleme sürelerinin minimuma indirilmesi konularında deneyimli personellerimiz sizlere hizmet vermektedir.

Active Turizm olarak özel bilgi ve tercihlerinizi kayıt altında tutarak farkındalık yaratacak kişiye özel hizmet sunmaktayız. Ayrıca Acil Telefon Hattı hizmetimiz ile zaruri yada acil işlemleriniz için mesai saatlerimiz dışında, resmi tatil günleri de dahil olmak üzere hafta içi ve hafta sonu gece 23:00’e kadar Uçak Bileti Rezervasyon Bölümümüze ulaşabilirsiniz.

Sabre Logo

Kişiye özel mailing sistemimize yapacağınız basit ve kısa bir kayıt işlemi ile, göndereceğimiz e-bültenlerle , havayolları ve otel promosyonlarından – önemli haberlerden bilgilenme fırsatını yakalaya bilirsiniz.

Uçak bileti sorgulamak için ticket@active.com.tr mail adresimizden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sabre Logo