TripCase ile, uluslararası uçuşlarınızda seyahatlerinize ait uçuş bilgilerine, uçuş uyarılarına, hava durumuna, eklediyseniz otel bilgileri ile yerel ulaşım bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz.


TripCase ile, uluslararası uçuşlarınızda seyahatlerinize ait uçuş bilgilerine, uçuş uyarılarına, hava durumuna, eklediyseniz otel bilgileri ile yerel ulaşım bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz. Sürekli seyahat eden kullanıcılar için gerçekten çok faydalı bir uygulamadır. TripCase seyahatlerinizle ilgili tüm detayları not etmenize ve kendinize özel bir seyahat ajandası oluşturmanıza yardımcı olan, bunun yanında seyahatlerinizle ilgili birçok kullanışlı bilgiyi parmaklarınızın ucuna taşıyan faydalı bir aplikasyondur.

TripCase’i Android ve ios telefonlarda ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Yoğun bir seyahat trafiğiniz , birçok etkinlik, toplantı gibi aktiviteleriniz varsa bu bilgilerin hepsini tek bir uygulamada toplayarak unutma ihtimalinizi tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Etkinliklerinizi yapmadan önce ile gezilerinizi, toplantılarınızı, görüşmelerinizi, etkinlik saatlerinizi TripCase’e not ederek detaylandırabilirsiniz. Uygulamanın bir diğer özelliği de harita ve yol tarifi. Bu özellik sayesinde gittiğiniz yerde yol arama veya adres arama gibi dertlerden kurtulabilirsiniz. Bilmediğiniz bir ülkeye gittiğiniz zaman bu özellik sayesinde çok kolay adres bulabilirsiniz. Ayrıca yola çıkmadan önce yol ve hava durumunu öğrenerek buna göre hazırlık yapabilirsiniz.

Eğer seyahat rezervasyonlarınızı Active Turizm olarak bizim üzerimizden yaparsanız uçuş detayları ve otel rezervasyonu detayları gibi bilgilere de uygulama üzerinden erişebilirsiniz.

Trip Case Üyeliği
Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan tripcase.com sitesine girip, isminiz, eposta adresiniz ve şifreniz ile kayıt oluştura bilirsiniz. Kayıt olduğunuz mail adresine gelen doğrulama mailinizi açıp veya kullanıyorsanız Facebook hesabınızla giriş yaparak Tripcase’inizi kullanmaya başlaya bilirsiniz.

Profilinizi Oluşturun
Profil bilgilerinizi, takvim ayarlarınızı bilgisayarınızdan düzenleyin.

TripCase Aplikasyonu’nu İndirin
TripCase mobil uygulaması iphone ve tüm android telefonlarda kullanılabilir. Google play store veya iTunes app store sanal mağazalarından TripCase uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza indire bilirsiniz. Diğer tüm cihazlar için tripcase.com sitesini inceleye bilirsiniz.

Seyahatlerinizi Ekleyin
Acentemize bildirdiğiniz e-posta adresiniz ile TripCase hesabınızdaki e-posta adresiniz aynı olursa Active Turizm olarak yaptığımız tüm rezervasyon ve seyahat işlemleriniz otomatik olarak TripCase uygulamanıza eklenecektir.
Ayrıca tripcase.com sitesi veya TripCase mobil aplikasyon üzerinden yeni seyahatinizi manuel olarak uygulamanıza ekleyebilir ya da rezervasyon bilgilerinizi trips@tripcase.com adresine mail atarak otomatik olarak seyahatinizin TripCase uygulamasına eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Diğer Bilgiler
Seyahatinizde gerçekleştireceğiniz etkinliklerinizi (toplantı, gezi, akşam yemeği vb.), ayrıntıları ile beraber,mobil uygulamadan veya tripcase.com adresinden manuel olarak seyahatinize ekleyebilirsiniz.

Seyahatlerinizi Paylaşın
Sadece seyahatinizden haberdar olmak isteyen kişilerin e-posta adreslerini hesabınıza girerek seyahat bilgilerinizi dilediğiniz kişiler ile paylaşabilirsiniz. Tüm seyahat bilgileri olabileceği gibi, sadece varış bilgilerinizi de paylaşabilirsiniz. Sizi takip eden kişiye seyahat bilgileriniz mail yolu ile gönderilecektir.
Ayrıca takip edecek kişide TripCase uygulaması varsa takip ettiğim seyahatler bölümünden seyahat bilgilerinize ulaşabilir ve varış bilgilerinizi anlık olarak mesaj olarak alabilir.

Gelen Notları izleyin
Seyahat ederken uygulamanızdan gelecek bilgiler daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. Hatırlatmalar, rötarlar, kapı numaraları gibi. Ayrıca TripFeed ile desteklenen yerlerde yeni keşifler yapmanızı, varsa check-in işlem bilgilerinizi, şirketinizin seyahat kuralları ile ilgili bilgileri hatırlatabilir.

Seyahat Bilgileriniz Elinizin Altında
Tüm seyahatinizi ve planlanmış aktivitelerinizi zaman çizelgesi ile görebilirsiniz. Yaklaşan etkinlikler, uçuş güncellemeleri ve önemli mesajlar elinizin altında olacaktır. Ayrıca TripCase’deki seyahat programınızı otomatik olarak Outlook Takviminiz ile de senkronize edebilirsiniz.