Otel Rezervasyonu

Active Turizm yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere hem iş, hem tatil amaçlı otel rezervasyonlarınız için, Radius Inc. hissedarı olması nedeniyle tüm dünyada bu konsorsiyum tarafından satın alınan indirimli otel fiyatlarını kullanarak rezervasyon yapabilme olanağına sahiptir.


Tercihleriniz doğrultusunda Active Turizm’in deneyimli ekibi ve doğru iş ortakları ile hem tasarruflu bir konaklama gerçekleştirir hem de konforunuzdan vazgeçmemiş olursunuz. Radius Travel global rezervasyon sistemi sayesinde servis kalitesinden ödün verilmeden seyahat maliyetleriniz otomatikman düşer ve Radius Travel’ın bize sağladığı küresel network, her yerde lokal ofislerinize yada yolcularınıza en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunar.

Active Turizm Acil Telefon Hattı hizmetimiz ile zaruri yada acil işlemleriniz için mesai saatlerimiz dışında, resmi tatil günleri de dahil olmak üzere hafta içi ve hafta sonu gece 23:00’e kadar Otel Rezervasyon Bölümümüze ulaşabilirsiniz.

Deneyimli personellerimiz otellere doğrudan erişim sağlayarak satılabilir son odaya ulaşmanızı ve anında garantili konfirmasyon almanızı sağlar. Active Turizm aracılığı ile yaptırdığınız rezervasyonunuz ile güven içinde seyahat eder, konaklamanız bitene ve her şeyin yolunda gittiğinden emin olunana kadar tüm rezervasyonlarınız acentemiz tarafından takip edilir.

Active Turizm Booking.com’un iştirak ortaklarından biri olduğundan dilerseniz tüm otel rezervasyonlarınızı aşağıda bulunan online rezervasyon bölümümüzden kendiniz de yapabilirsiniz.

Active Turizm online otel rezervasyon sistemi sahibi Booking.com’ un dağıtıcısı konumundadır. Booking.com tarafından belirlenen tüm koşullar bu kanaldan yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.

Her hangi bir rezervasyon talebiniz veya değerlendirmenizi yazılı olarak hotel@active.com.tr mail adresimize iletebilirsiniz. 


Booking.com