Lufthansa City Center

Active Turizm Lufthansa City Center’ın bir üyesi olarak, Lufthansa City Center acentelerinin olduğu her şehirde doğru otel ve restoran alternatifleri, toplantı, organizasyon ve etkinlik hizmetleri, güvenilir araç kiralama hizmeti, tüm hava yollarını kapsayan biletleme hizmetleri ve vize işlemleri gibi çeşitli konularda sizlere hizmet sunmaktadır.


Active Turizm Lufthansa City Center’ın 85 ülkede 650 acentesinin yer aldığı acente ağına İstanbul’un ilk zinciri olarak dahil olmuştur. Active Turizm en iyi havayollarını tavsiye etme, rezerve etme ve biletleme yapma, müşterilerini en iyi otellerde konaklatma, kısaca sizlere her zaman en iyi hizmeti verme ilkesini benimsemiştir. Gerek teknolojik, gerekse kalite yönünde daha hızlı ve emin adımlarla büyümek ve Türkiye'de örnek gösterilecek işlere imza atmak amacındadır.

 

 

Active Turizm olarak Lufthansa City Center acenteler zinciri vasıtasıyla gelişmiş ülkelerde uygulanan modern seyahat yönetimi uygulamalarını sürekli izleyerek, koşullar uygun olduğu anda Türkiye'ye adapte etmekteyiz.Örneğin müşterilerimize sunduğumuz raporlamalar sayesinde, müşterilerimiz artık şirketlerinde kimlerin nereye, ne zaman ve ne şekilde seyahat ettiklerini kolayca öğrenebilmektedir.

Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için, biz de en iyilerle çalışıyoruz.

Lufthansa City Center acenteler zinciri hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz; http://www.lufthansa-city-center.com