Kullanım Sözleşmesi

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.active.com.tr web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları

www.active.com.tr web sitesinin tüm hakları Active Turizm A.Ş.'ye aittir. www.active.com.tr sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Active Turizm A.Ş.'nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Active Turizm A.Ş.'nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

Kullanıcı Yükümlülükleri

www.active.com.tr web sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

www.active.com.tr her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Active Turizm A.Ş. sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.active.com.tr sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek, reklam ya da partner şirketlerdir. www.active.com.tr sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Active Turizm A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların www.active.com.tr'a Yollayacakları Bilgiler Hakkında

www.active.com.tr internet sitesinde, kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, www.active.com.tr'ın Seyahat Danışmanı kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları form ve e-posta iletişim sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Hak ve Sorumluluklara Dair

www.active.com.tr sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.active.com.tr ve sahibi Active Turizm A.Ş. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.active.com.tr sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.active.com.tr sitesi ve sahibi Active Turizm A.Ş.'ye sorumluluk yüklenemez.

www.active.com.tr ve sahibi Active Turizm A.Ş. sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.active.com.tr sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

Active Turizm A.Ş. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.