Katma Değerlerimiz

Sizlere sunduğumuz ayrıcalıklar;


a) Şirketimiz Radius global network 'ünün Türkiye’de tek üyesi olduğundan, Sabre rezervasyon sistemi üzerinden dünya üzerinde yaklaşık 8,000 otele özel fiyatlarla (kimi zaman kapı fiyatlarının %25 altında) rezervasyon verme imkanına sahiptir.

b) Active Turizm Booking.com’un iştirak ortaklarından biri olduğundan dolayı dilerseniz tüm otel rezervasyonlarınızı websitemizde bulunan online rezervasyon bölümümüzden kendiniz yapabilirsiniz. Booking.com’un internet ortamına sunduğu çok özel promosyon fiyatları ile size online olarak 7 gün 24 saat süreyle fiyat sorgulama ve rezervasyon yapma olanağı sunuyoruz.

c) Lufthansa City Center network'ünün Türkiye üyesi olarak Sabre rezervasyon sisteminde yeni bir atılım yaparak CLEAR olarak adlandırılan robotik bir uygulama kullanmaya başladık. Bu uygulama düşük sınıfta açılabilecek yerlerin sürekli online taranması sayesinde sıkışık olan tarihlerde bile daha hesaplı rezervasyonların konfirme olma olasılığını arttırmaktadır.

d) PNR-E-Mail olarak adlandırdığımız yöntemle, rezervasyon işleminiz tamamlandığı an, tarafımıza verdiğiniz e-mail adresine tüm rezervasyon detaylarınız gönderilir. Böylelikle hem seyahat planınızı daha rahat ve yanlışa meydan vermeden yapabilir, hem de gerekli tüm kişi ya da birimler ile seyahat planınızı mail yolu ile paylaşabilirsiniz.

e) Yurtiçinden ve yurtdışından gelen misafirlerinizin transfer, konaklama ve gezi programlarını dilediğiniz şekilde hazırlar ve programlarız. Bu sayede siz kendi işlerinize konsantre olurken, misafirlerinizde rahatça kendileri için özel hazırlanmış programlarının tadını çıkarırlar.

f) Etkinlikler (açılış - kutlama - temel atma - mezuniyet organizasyonları) konferans vb. toplantılar bizim işimizin önemli bir parçasıdır. Her türlü detayı sizin için özenle düşünür, tedarikçilerini seçer ve bütçenize uygun bir çalışma hazırlarız. Organizasyonun başından sonuna, bir gölge gibi, denetimini sağlar, size organizasyon içindeki asli görevinizi rahatça yapmanız için olanak sağlarız.

g) Ticari vizelerinizi zahmetsizce alıyoruz. Önemli konsolosluklarda akredite olan acentemiz ticari vizeleriniz için size yardımcı olmaktadır. Bununla kalmayarak, şirket içi intranet platformumuza pasaport ve vize geçerlilik bilgilerini işleyerek, sizin belirlediğiniz mail adresine, pasaport ve vize tarihlerinizin bitimine yakın uyarı gitmesini sağlayan bir hatırlatma servisine sahibiz. Pasaportunuz ya da vizeniz bittiğinde önemli bir gezinizi zora düşürmeyin diye...

h) Arzu eden kurumsal müşterilerimizin ticari seyahatlerini ve buna bağlı harcamalarını sistemimize bağlanarak kendilerine ait bir şifre ile raporlamalarını sağlıyoruz. Bu da az sayıda acentenin verebildiği ayrıcalıklı bir hizmet. Bu raporlama için şirketimizi küresel bazda akredite eden bir sertifika aldık.

i) AirPlus küresel seyahat ödeme sistemleriyle üye işyeri anlaşması yaptık. Bu sayede tüm kurumsal müşterilerimize ek vade sağlama olanağı verebilir hale geldik.

j) Yeni iç hat teklif modülümüz ile, artık tüm iç hat uçuşlarınız için saat / havayolu / koltuk bilgileri dahil alternatifli uçuş bilgileri sizlere sunabiliyoruz. Şu anda bizim desteğimizle gerçekleşen bu teklif formatının kendiliğinden - anında ve otomatik olarak size geri dönüş yapması için  üzerinde çalıştığımız yazılım süreci devam ediyor. Bittiğinde süper hızlı talep/teklif süreci, iş seyahatlerinizde size büyük kolaylık sağlayacak. Daima servisimizin daha iyisini hedefliyoruz.

Taahhüdümüz size tüm kurumsal seyahatlerinizde, toplantılarınızda ve etkinliklerinizde, etkin - zahmetsiz ve hesaplı bir hizmet sunmaktır.

28 yıllık deneyimimiz26 personelimiz , 9 milyon doları geçen ciromuz ve saygın referanslarımızla, sizlere çok iyi hizmet sunacağımıza eminiz.